Concert,  Foto's,  Nieuws

Uniek concert “Passie voor de Wereld” op 9 november 2025

Op zondagmiddag 9 november vieren 3 muziekgezelschappen uit de gemeente Deventer, het Bouwkundekoor en de harmonieorkesten Eendracht (Colmschate) en Sempre Crescendo (Diepenveen) het 80-jarig bestaan van de Verenigde Naties. Samen vormen ze een orkest van zo’n 65 muzikanten en een koor van 70 zangeressen en zangers. Ook onze slagwerkgroep zal haar medewerking aan dit concert verlenen.
De muzikanten en koorleden brengen een spetterende selectie van muziek uit de hele wereld voor een middag vol zang, orkestklank en muzikale verbinding!

Met deze samenwerking  willen zij uitdrukking geven aan het thema “Passie voor de Wereld”. Deze samenwerking is een nieuwe vorm, waarin alle 3 de organisaties een uitdaging zien om tot een gezamenlijk en mooi concert te komen.

Een nieuw werk van de Nederlandse componist Egbert van Groningen is speciaal voor dit concert in 2020 geschreven en zal tijdens deze voorstelling eindelijk in première gaan. De tekst bij het lied is geschreven door Robin Bleeker, van 2019 tot 2022 was hij de stadsdichter van Deventer.

Reacties uitgeschakeld voor Uniek concert “Passie voor de Wereld” op 9 november 2025